ALMERE - Almere Jungle is voor de tweede keer op zoek naar 15 Spetter Experts. Het dierenpark en botanische tuin zoekt kinderen tussen de 4 en 10 jaar oud die als eersten de spetterplekken mogen testen.
Nieuw dit jaar:
- Kinderen kunnen een video of foto insturen om hun motivatie extra kracht bij te zetten.
- Eén knop blijft bewust 'leeg'. De Spetter Experts mogen zelf adviseren welk watereffect daar moet komen. Denk aan een spuitboog, een regenwolk of een plotselinge emmer water van bovenaf.
- Er is meer aandacht voor het belang van water voor de natuur. Het water dat gebruikt wordt, komt uit een eigen regenwaterbassin.
De vacature, die vanaf vandaag op de website van Almere Jungle staat, vraagt om kinderen met 'uitgebreide ervaring in nat worden' en die niet bang zijn om als eerste op de grote gele knop te drukken.
Gratis toegang als beloning
De 15 uitverkorenen krijgen op vrijdagmiddag 19 juni tussen 16:00 en 17:00 uur exclusieve toegang tot Almere Jungle. Zij mogen dan als eersten de spetterplekken uitproberen. Als beloning voor hun belangrijke werk ontvangen alle Spetter Experts een officieel certificaat en gratis entree op een dag naar keuze.
Natuurbehoud door waterplezier
Dit initiatief past bij de missie van Almere Jungle: mensen, dieren en planten met elkaar verbinden en spelenderwijs leren over de natuur. "Dit is precies waar Almere Jungle voor staat: natuur beleef je niet vanaf de bank, maar door er middenin te staan", vertelt Mike van Mourik, Hoofd Concept & Beleving bij Almere Jungle. "We vinden de inbreng van kinderen belangrijk voor de ontwikkeling van onze spetterplekken, die variëren van een watertuimelaar en een dweilorkest tot een wateraap. Hun feedback helpt ons om unieke ervaringen te creëren."
Solliciteren kan tot 15 juni
Kinderen tussen 4 en 10 jaar kunnen zich tot 15 juni aanmelden via de website van Almere Jungle. De selectie van de 15 Spetter Experts vindt plaats op 16 juni, waarna de gelukkigen persoonlijk worden benaderd.
Spetterpretweken officieel van start op 27 juni
Na de testdag op 19 juni worden de spetterplekken geoptimaliseerd op basis van de feedback van de Spetter Experts. Vervolgens vindt er een tweede testdag plaats met deelnemers van de dagbesteding van Almere Jungle, om ervoor te zorgen dat de activiteiten ook toegankelijk zijn voor iedereen. De Spetterpretweken gaan officieel van start op vrijdag 27 juni.

16.3 ℃











































